Jakie paznokcie będą modne latem?

Poradnik Kobiety

09-06-2021

Od lat manicure hybrydowy wiedzie prym nad różnymi innymi technikami malowania paznokci. Nic więc dziwnego to niezwykle wygodny sposób dbania o własne dłonie, które na długo pozostają jak świeżo po wyjściu z gabinetu kosmetycznego. Warto więc wiedzieć na jakie kolory i wzory postawić na kolejnej wizycie u swojej manikiurzystki. Lato 2021 należeć będzie do wyrazistych kolorów oraz pastelowych i delikatnych wzorów. Co jeszcze będzie na topie w nadchodzącym sezonie? Oto kilka praktycznych informacji na temat modnych stylizacji paznokci.

Modne kolory paznokci w 2021 roku – kolorowe printy

Lato to idealny moment na kolorowe paznokcie. To idealne zestawie dla osób, które nie potrafią zdecydować, na który odcień postawić. W tym sezonie śmiało można tworzyć manicure z kilku kolorów. Taki print na paznokciu przypomina nieco abstrakcyjne wzory, które świetnie komponują się z letnimi sukienkami. Paznokcie te zostały szczególnie polubione przez wiele gwiazd i osób aktywnie działających na Instagramie.

Jakie paznokcie będą modne latem?

Paznokcie przypominające tatuaż

Kolejnym printem mocno osiadłym w wakacyjnych trendach będą delikatne kreski przypominające tatuaż. To świetne rozwiązanie dla kobiet, preferujących minimalizm oraz tych, lubiących delikatne stylizacje paznokci. Nie każda kobieta musi prezentować szalone i mocno odważne kolory.

Kwiatowe i owocowe wzory

Lato 2021 to czas na niestandardowe paznokcie. Już coraz rzadziej spotkać kobietę, noszącą jednolity kolor. Często kobiety na paznokciach prezentują bardzo oryginalne wzory. Jednym z nich są niewątpliwe kwiatowe i owocowe printy. Doskonale sprawdzają się zarówno wiosną, jak i latem, gdyż nawiązują do słonecznej aury i wakacji. To również niezwykle romantyczne i kobiece paznokcie.

Manicure z kolorową końcówką

Od kilku miesięcy dużą popularnością cieszą się paznokcie z kolorową końcówką, będące oryginalną alternatywą dla tradycyjnego frenczu z białą końcówką. Uwielbiany trend przez kobiety lubiące ciekawe stylizacje na paznokciach oraz te stawiające głównie na klasykę. Nie zawsze kolory na końcówce muszą być takie same, wszystko w zależności od własnego wyboru i preferencji.

 

Podobne artykuły