Zespół taneczny Atelie

Poradnik Kobiety

22-04-2021

Zespół taneczny Atelie tworzony jest przez bardzo utalentowanych tancerzy i tancerki, którzy swój warsztat szkolili już od najmłodszych lat w szkołach baletowych, akrobatycznych oraz gimnastycznych. Grupę tę tworzą wykwalifikowani instruktorzy i trenerzy tańca towarzyskiego i współczesnego. Część osób wyróżnia się najwyższą, mistrzowską klasą taneczną "S", ciągle poddając swe umiejętności ocenie na różnych międzynarodowych konkursach i turniejach. Charakteryzują ich nie tylko doskonałe umiejętności, ale także otwartość na różnego typu działania i przedsięwzięcia. Do każdego zlecenia podchodzą indywidualnie, oddając pełne zaangażowanie i własną pasję.

Atelie - doświadczony zespół taneczny

Atelie to zespół taneczny wyróżniający się kilkunastoletnim doświadczeniem, w skład którego wchodzi grupa tancerzy, artystów i choreografów pełnych pasji do swojego zawodu. Każdy ich występ przygotowywany jest z największą dbałością o każdy nawet najmniejszy element. Wszystko po to, by klient był w pełni usatysfakcjonowany z pełnionych usług. To grupa profesjonalistów, którzy sumiennie podchodzi do każdego zlecenia, która wyróżnia się wysokimi możliwościami technicznymi, co znacznie wpływa na efekt końcowy całego wydarzenia. Cechuje ich ogromne doświadczenie w organizacji wydarzeń tanecznych i innych eventów różnego typu. Ich oferta jest bogata w ciekawe propozycje, stale poszerzana i udoskonalana. Oprócz pokazów tanecznych i show zapewnia także organizację i obsługę bankietów, konferencji, spotkań integracyjnych, koncertów, targów, wystawnych gal, promocji i pokazów mody. Są otwarci również na współprace, które nie występują w ofercie, tworząc coś zupełnie wyjątkowego i niepowtarzalnego dla potrzeb klienta.

Zespół taneczny Atelie

Oferta artystyczna

W ofercie grupy Atelie znajdują się wyjątkowe pokazy taneczne, które cieszą się dużym zainteresowaniem, będące często wybierane na różnego rodzaju specjalne wydarzenia. Grupa taneczna zapewnia indywidualne pokazy pod zlecenie klienta od solowych występów po wyjątkowe show z udziałem kilkunastu tancerzy. Zespół posiada już gotowe projekty, znajdujące się w ofercie takie jak np. 7 Sins, Cinque Lolita, Moulin Rouge, Cabaretino Night, Wieczór Filmowy, Burlesque Show i wiele innych. Prócz pokazów tanecznych klient może wybrać pokazy specjalne, do których wykorzystywane są wszystkie techniki tańca, będące kompilacją gimnastyki, akrobatyki, animacji i sztuki cyrkowej. Jeśli dana przestrzeń na to pozwala to występy są wzbogacone o atrakcje alpinistyczne, co jest wyraźnym dowodem na wszechstronne i ogromne predyspozycje tancerzy z grupy. Ciekawym punktem, znajdującym się w ofercie jest show akrobatyczne. Tworzone jest przez gimnastyków-akrobatów, którzy w niebywały sposób walczą z prawem natury i grawitacji. Ich występ wiąże się z niespotykaną choreografią, efektywnym podnoszeniem, wyjątkowymi pozycjami i płynnymi przejściami, przypominające taniec. To bardzo widowiskowa propozycja grupy Atelie, robiąca duże wrażenie na widzach tego spektaklu.

Podobne artykuły