Co obejrzeć na NETFLIX?

Plotki i informacje

18-11-2020

Netflix to platforma o niesłabnącej popularności. Zrzesza coraz więcej użytkowników. Co jakiś czas są dodawane nowe filmy i seriale. Jakie seriale cieszą się największą popularnością? Które pozycje filmowe są najciekawsze? Warto dowiedzieć się jakie listopadowe premiery czekają na nas na Netflixie. Oto kilka najciekawszych propozycji!

Netflix

Na platformie systematycznie jest odświeżana oferta o nowe filmy i seriale. Co tydzień aktualizowane są listy najbardziej atrakcyjnych tytułów serialowych i filmowych. Jest to idealne rozwiązanie na długie jesienne i zimowe wieczory. Czyż kubek ciepłej herbaty w połączeniu z kocykiem i Netflixem nie brzmi idealnie?

Najgorętsza premiera miesiąca

12 listopada planowana jest największa premiera miesiąca, a mianowicie czwarty sezon serialu „The Crown”. Serial został okrzyknięty najlepszą produkcją oryginalną Netflixa. To, co go najbardziej charakteryzuje to z pewnością doskonały kunszt aktorski, interesująca fabuła oraz wyjątkowa scenografia. „The Crown” jest adaptacją wydarzeń należących do życia królowej Elżbiety II. Czwarty sezon nawiązuje do czasów rządów Margaret Thatcher oraz pojawienia się Diany Spencer w życiu royal family.

Pozostałe premiery z 12 listopada 2020 roku

Wraz z „The Crown” na platformie pojawił się „Czwarty proces”. To serial dokumentalny, który opowiada o losach nastolatka oskarżonego o zabójstwo policjanta. Pozycja ta dotyka tematykę policyjnej korupcji oraz systemowego rasizmu. Do nowości listopadowych zaliczyć można serial „The Liberator”. To historia okupionego krwią marszu o wolność w czasach II wojny światowej. Ciekawą propozycją jest „Życie przed sobą”, w którym doskonałą grę aktorską zaprezentowała Sophia Loren, która wciela się w Madame Rosę, kobietę, która żyje w nadmorskiej miejscowości. Rosa słynie ze swej przeszłości, gdyż przeżyła lata Holocaustu i postanawia wziąć pod swoje skrzydła 12-latka, który wcześniej ją okradł.  

Co obejrzeć na NETFLIX?

Nowości filmowe

Do listopadowych premier filmowych na Netflixie zaliczyć można „Ukrytą Grę”, „W deszczowy dzień w Nowym Jorku” czy „Miss Bala”.

 

Podobne artykuły