14 November 2012

zamówienia | orders

Okołoweekendowa awaria serwera trochę pokrzyżowała mi plany blogowe, ale od wczoraj wszystko znowu działa i mam nadzieję, że tak już zostanie ;) Ci, którzy zaglądają na mój fanpage na facebook’u zapewne już widzieli, że w końcu zabrałam się za porządki w zdjęciach i wrzuciłam kilka projektów, które od paru miesięcy (a może nawet i dłużej ;)) czekały na publikację.

The server crash made me change my blog plans during last weekend, but since yesterday everything is working fine and I hope it stays so ;) Those who check out my facebook fanpage have probably seen that I started to publish some photos of the old project from the last months (or even longer ;)).

W wakacje wykonałam dwa komplety na zamówienie – jeden z kocim wisiorem i kolczykami do kompletu, drugi zaś z czarno-białym pierścionkiem i wisiorkiem na atłasowej wstążce.

During Summer holidays I made two bead sets to order – one with the cat pendant with the matching earrings, the second one with black and white ring with pendant on a velvet ribbon.

I komplet wykonany przy okazji robienia kompletu na owocową wymiankę dla Gagu.

And the bead set made while preparing the bead set for fruity exchange for Gagu.

A na koniec koralik modułowy wykonany na specjalne zamówienie mojej przyjaciółki :)

And the last thing – Pandora style bead made for my friend :)